Herşey Dahil Konsepti

Herşey Dahil Konsepti

GAZİ KOLEJİ, öğrencilerine ve velilerine Eğitim ve Öğretim ihtiyaçlarının tamamını tek çatı altında sunmaktadır. Okul eğitimi, sanat ve kültür eğitimi, aile danışmanlığı ve bu programlar için ihtiyaç duyulan tüm ihtiyaçlar kurumumuz tarafından tek bir paket içerisinde sunulmaktadır. Öğrencilerimiz okul eğitimi yanında müzik, sanat ve spor eğitimlerini de GAZİ Koleji çatısı altında hiç bir ekstra ücret ödemeksizin alacaklardır. 
KIYAFET: GAZİ Koleji öğrencileri, yazlık ve kışlık olmak üzere tüm okul kıyafetlerini her eğitim ve öğretim yılının başında ücretsiz olarak alırlar. Rahat, şık ve kullanışlı okul kıyafetlerimiz öğrencilerimiz için özel olarak hazırlanmaktadır. 
KİTAP - YAYIN: GAZi Kolejinde öğrencilerimizi ihtiyaç duyduğu tüm eğitim ve öğretim materyalleri ücretsiz olarak sağlanmaktadır. Velilerimiz için kitap alışverişi sorun olmaktan çıkmıştır.  
YEMEK: GAZİ Kolejinde, tüm öğrencilerimiz için hafta içi her gün üç öğün yemek servisi yapılmaktadır. Öğrencilerimiz sabah kahvaltılarını, öğle yemeklerini ve ikindi kahvaltılarını okulumuz yemekhanesinde Diyetisyen ve Gıda Müh. kontrolünde hazırlanan menüleri ile ücretsiz olarak yerler. Ara Öğünler ve meyve saatleri ile sağlıklı beslenirler.
KÜLTÜR - SANAT VE SPOR EĞİTİMİ: GAZİ Koleji öğrencileri başka hiç bir desteğe ihtiyaç duymaksızın "Kültür-Sanat ve Spor" eğitimlerini okul çatısı altında alırlar.  
KÜLTÜR:  Edebiyat Tiyatro Drama Yazarlık Tarih Düşünce Kulüpleri 
SANAT: Halkoyunları, Modern Dans, Resim, Bale, Koro, Enstrüman Eğitimi, Ebru, Plastik Sanatlar, Fotoğrafçılık 
SPOR: Basketbol, Voleybol, Step, Aerobik, Pinpon, Tenis, Oryantiring